Hotel Strzelnica

Wyjątkowe miejsce na mapie Kociewia

komfortowy hotel z dala od zgiełku miasta

Strzelnica to miejsce, w którym łączy się nowoczesność z historią, profesjonalną obsługą, niepowtarzalnym klimatem oraz wyśmienitą restauracją. Jest to idealne miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Miejsce idealne na spotkania biznesowe czy konferencje.

W swojej ofercie posiadamy 13 komfortowych pokoi, z czego jeden przystosowany jest dla osób z niepełnosprawnością. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone oraz każdy posiada prywatną łazienkę.

W naszym obiekcie zorganizujesz również niezapomniane imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, rocznice, komunie, urodziny czy spotkania integracyjne. Posiadamy profesjonalna, w pełni wyposażoną sale konferencyjną, a naszym gością oddajemy do dyspozycji restaurację z wyśmienitym menu, bar z mnóstwem alkoholi z przeróżnych stron świata, duży parking oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

Spokojny sen

na kociewiu

Oferujemy Państwu 28 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu oraz trzy- osobowych. Dla Państwa komfortu każdy z pokoi jest wyposażony w prywatną łazienkę, telewizor z pakietem kanałów, bezprzewodowy internet oraz szereg innych udogodnień, dzięki którym nocleg w naszym obiekcie będzie przez Państwa mile wspominany.

Do każdego noclegu doliczamy śniadanie w cenie pobytu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pokoi.

Pokój dwuosobowy

idealny na krótki pobyt

Pokój dwuosobowy

Wielkość: 20 m² · Ilość osób: maks. 2

Apartament małżeński

idealny dla młodej pary

Apartament małżeński

Wielkość: 40 m² · Ilość osób: maks. 2

Udogodnienia

w naszym hotelu

Naszym prioytetem jest zadowolenie i satysfakcja naszych gości, którym podporządkowujemy wszystkie swoje starania i wysiłki.

Wiedząc, że każdy szczegół na znaczenie zapewniamy szereg dodatkowych usług oraz udogodnień, aby zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów.

Pakiety pobytowe w Strzelnicy