Wesele w Strzelnicy

Wesele w Strzelnicy

Strzelnica to wyjątkowe miejsce zlokalizowane na mapie Kociewia, które stanowi doskonałą przestrzeń do organizacji przyjęć weselnych.

Oferujemy przestronne, klimatyzowane sale, które w połączeniu pomieszczą 280 osób:

Sala Królewska

120 osób

Sala Prezydencka

80 osób

Sala Restauracyjna

80 osób

Do zaoferowania mamy również dwie mniejsze sale:

Sala Bracka

35 osób

Sala Św. Katarzyny

25 osób

Naszym klientom pozostawiamy wybór ułożenia stołów, przy których zasiądą gości weselni. W swojej ofercie posiadamy prostokątne i okrągłe, bankietowe stoły.

Menu weselne przygotowane jest z najwyższą starannością przez doświadczonego Szefa Kuchni. Istnieje możliwość indywidualnego dostosowania menu. Nasze dania tworzymy z produktów najwyższej jakości. Łączymy jakość, smak i pasję do gotowania.

Dla pary młodej oferujemy nocleg w apartamencie nowożeńców oraz wyjątkową ofertę noclegową dla pozostałych gości. Łącznie oferujemy 28 miejsc noclegowych. Pokoje urządzone są z najwyższą starannością o detale, są klimatyzowane oraz wentylowane. W każdym znajduje się prywatna łazienka z kabiną prysznicową oraz bezpłatny dostęp do Internetu.

Przygotowana przez nas oferta jest propozycją i wstępem do rozmów. Państwa potrzeby i wyobrażenia dotyczące wesela idealnego są dla nas najważniejsze.

Pragniemy, aby uroczystość ta zapadła w pamięci zarówno Waszą jak i Waszych bliskich.